OSense O-Sense
OSense O-Sense
OSense O-Sense
OSense O-Sense
OSense O-Sense

Од многуте причини зошто треба да се запишете на Универзитетот за туризам и менаџмент во Скопје ние Ви ги претставуваме најсилните 10.

 

А сега, редот е на Вас. Со само 2 кликнувања станувате студент на најдобриот приватен универзитет и добивате ваучер од 1000 евра.

 


Чекор 1: Изберете факултет


Економски факултет

Факултет за Туризам

Факултет за Меѓународен Маркетинг Менаџмент

Факултет за Претприемачки Бизнис

Факултет за Менаџмент на Човечки Ресурси

 

Чекор 2: Аплицирај СЕГА и доби ваучер!


Испратете е-маил на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. со следниве податоци

Име и презиме

Училиште и град

Избран факултет

Телефон за контакт

и очекувајте го вашиот ваучер со одговор на истиот е-маил.