OSense O-Sense
OSense O-Sense
OSense O-Sense
OSense O-Sense
OSense O-Sense

 

Проф. д-р Аце Миленковски
Ректор на Универзитетот за туризам и менаџмент во Скопје
Адреса: Бул. „Партизански Одреди“ бр.99, Скопје, Македонија

Емаил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Тел: +38923093209, +38923093212

Факс: +38923093213